Navigácia

Obsah

Historické fotografie z obce Malcov

Typ: ostatné | aktuality
Hľadáme ďalšie historické fotografie z našej obce

     

Milí spoluobčania, rodáci z našej obce,

     ako ste si iste všimli, na našej webovej stránke sme zverejnili niekoľko historických fotografií dokumentujúcich našu obec v minulosti. Čerpali sme jednak z archívnych dokumentov obecného úradu a  niektoré fotografie nám poskytli aj občania (viď.: O obci - Niečo z histórie - Retro foto). 

     Fotografie z minolosti určite každému z Vás, ktorí si pamätáte, ako vyzerala naša obec kedysi, oživia spomienky na detstvo, mladosť, na kamarátov, na kultúrne aj spoločenské udalosti. 

     Keďže sme sa stretli s milým pozitívnym ohlasom, chceli by sme našu zbierku rozšíriť o ďalšie fotografie, aby sme našim deťom priblížili život v obci spred pár rokov, aby sme na minulosť nezabudli.

     Preto Vás, milí spoluobčania a rodáci prosíme, ak máte akékoľvek zaujímavé fotografie obce z minolosti zachytávajúce či už rôzne budovy, akcie, možno prácu na poli, v JRD, akcie zo štúdia na základnej škole, z rôznych spoločenských akcií, fotografie zobrazujúce folklór, kroje, náradie používané v domácnosti, na poli, zber úrody, aby ste nám ich, ak samozrejme máte záujem a ste ochotní, sprostredkovali na Obecný úrad v Malcove. Môžete tak urobiť buď osobne (fotografie si okopírujeme), zaslať poštou na adresu Obecný úrad Malcov, Hlavná 130, 086 06 Malcov,  alebo oskenované nám ich môžete poslať na obecnú mailovú adresu: obecmalcov@mail.t-com.sk.

Všetkým Vám za Váš čas a ochotu pri spolupráci vopred ď a k u j e m e.

 

 


Vytvorené: 25. 4. 2018
Posledná aktualizácia: 25. 4. 2018 20:09
Autor: Správce Webu