Dnes sme v našej obci spolu s deťmi z Materskej školy symbolicky odomkli a prebudili našu „Fontánu života“. 💧🌸
Bolo to krásne a čarovné dopoludnie plné detskej radosti, úsmevov a milej atmosféry. Spoločne sme držali veľký symbolický kľúč, ktorým sme spolu s pánom vodníkom a krásnou vílou slávnostne „odomkli“ fontánu po zimnom odpočinku. 🧚♀️🧜♂️🔑
Naša Fontána života tak znovu ožila a bude spríjemňovať dni všetkým, ktorí sa pri nej zastavia, oddýchnu si alebo len načerpajú peknú atmosféru centra obce. ❤️
Veľké poďakovanie patrí deťom z MŠ, pani učiteľkám aj všetkým, ktorí sa podieľali na dnešnom krásnom otvorení.
Srdečne pozývame všetkých občanov, aby sa prišli k fontáne pozrieť, oddýchnuť si a vychutnať si príjemnú atmosféru tohto miesta. 🌷✨
Ing. Andrea Lazorová
starostka obce Malcov


















